Оголошено конкурс «Туристичний Слобожанський сувенір»

Увага майстрів і всіх зацікавалених у популяризації СЛОБОЖАНСЬКОГО СУВЕНІРУ!!! Давайте замислимось, що наші туристи привезуть рідним, друзям і колегам на згадку про наше місто і область? Вже неоднарозово проводились дискусії з цього питання і вже настала пора від слів переходити до діла.

ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» спільно з Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації з 1 вересня 2016р. ОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС «ТУРИСТИЧНИЙ СЛОБОЖАНСЬКИЙ СУВЕНІР» з метою формування яскравого позитивного образу образу Слобожанщини за допомогою сувенірів, насичення ринку якісною та доступною за ціною сувенірною продукцією, формування нових форм сувенірної продукції, виявлення і підтримка молодих талановитих майстрів, що створюють сувенірні вироби, розвиток інтересу у населення до народної творчості, ремесел, традиційних свят та обрядів, виявлення сучасних тенденцій в області створення сувенірних виробів, з елементами символіки міст та селищ Харківщини.

Під час виставок, ярмарок майстрів зустрічається велика кількість унікальних надзвичайних виробів, які дійсно змогли би стати прекрасним ТУРИСТИЧНИМ СЛОБОЖАНСЬКИМ СУВЕНІРОМ. В багатьох районах Харківської області є неймовірно талановиті майстри, які змогли б створити такий СУВЕНІР та представити їх на КОНКУРС.

На Конкурс приймаються оригінальні сувенірні вироби авторського виконання, що втілюють культуру, історію та етнічну самобутність Харківщини, демонструють високий творчий мистецький рівень художників народних майстрів, митців-аматорів Харківської області.
Сподіваємось, що представлені зразки сувенірів будуть відрізнятися оригінальністю, новизною ідеї, враховувати традиції Харківської області, місцеву стилістику.

Перегляд робіт учасників буде проходити в приміщенні ТІЦ за адресою: м.Харків, пл. Свободи, 5, 4 під'їзд, 1 поверх. А також на нашій сторінці «Харківщина туристична» у соціальній мережі Фейсбук та офіційному сайтіhttp://www.omctur.kh.ua

Завантажити - Положення про проведення конкурсу «Туристичний Слобожанський сувенір»