Новий термінал в аеропорту Одеса - до літньої навігації 2017 року

Новий термінал в аеропорту Одеса запрацює у повному обсязі у сезоні літньої навігації 2017 року, повідомив гендиректор керуючої компанії ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" Віталій Портянко.

"Будівництво терміналу знаходиться на завершальному етапі. У вересні ми плануємо здати в експлуатацію будівлі і комунікації. Після здачі об'єкта в ньому почнеться налагодження технології обслуговування пасажирів: запуск і налагодження встановленого устаткування, навчання персоналу і т. д.", - сказав він.

Також підприємству перед запуском об'єкта в роботу потрібно оформити всі дозвільні документи для обслуговування пасажирів і сертифікувати митний пункт пропуску.

"Міграція рейсів в новий термінал буде здійснюватися поступово, щоб уникнути збоїв в обслуговуванні рейсів. Першими будуть переведені внутрішні рейси. Далі до нового терміналу будуть переведені чартерні рейси, потім – регулярні міжнародні", - розповів Портянко.

Будівництво нового терміналу в аеропорту Одеса почалося в 2012 році. За попередніми планами новий аеровокзальний комплекс аеропорту Одеса повинен був з'явитися до кінця 2013 року, однак терміни постійно переносилися.