Найцікавіші туристичні об’єкти Харківщини всього в один дотик!

17 лютого 2018 року в межах святкування Масляної Вся надія на Колодія на мальовничій території Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди у селі Сковородинівка Золочівського району відбудеться відкриття таблички з QR-кодом музею, яка стала результатом натхненної роботи команди проекту MoreInfo, фахівців Харківщина туристична (ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму») та Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди (ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди») за підтримки Управління культури і туризму Харківська обласна державна адміністрація. Ця табличка стане другою серед 11 туристичних родзинок, які заплановано розмістити на території Харківської області.

Протягом 2018 року таблички з QR-кодами буде встановлено ще на 9 туристичних об’єктах Харківської області: Національний меморіальний комплекс "Висота маршала І.С. Конєва"Шарівський палац(Шарівському палацово-парковому комплексі «Садиба»), Зміївський краєзнавчий музейПархомівський Художній Музей , Історико-археологічний музей "Верхній Салтів"Балаклійський районний краєзнавчий музейКрасноградський Краєзнавчий-Музей, Валківському краєзнавчому музеї (Тамара Полищук) , Маєтку Куликовських. Нагадаємо, що перша табличка з QR-кодом з’явилась в Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна у вересні 2017 року.
MoreInfo – це соціальна, некомерційна ініціатива, спрямована на розвиток туризму в Україні. Місія проекту – ліквідувати брак інформації як про окремі пам'ятки, так і про туристичну інфраструктуру міст загалом.
В рамках проекту створюються інформаційні таблички, які встановлюються на пам'ятках архітектури та значущих місцях. Кожна табличка містить короткий опис пам'ятки на двох мовах а також QR-код, сканування якого дозволяє отримати розширену інформацію про пам'ятку на 6-ти мовах (українська, російська, англійська, німецька, китайська, французька). Також усі таблички оснащені NFC мітками, для бездротового зв'язку і отримання інформації про пам'ятку.

#ХарківщинаТуристична