Найбільший лоукостер Європи Ryanair почне літати в 2017 році "Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького"

Найбільший лоукостер Європи Ryanair почне літати в 2017 році "Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького".

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю Економічній правді, - пише Forbes.

"Авіакомпанії готові заходити на ринок хоч сьогодні, але маючи "відкрите небо". Економічне обґрунтування цього є, бажання європейських авіакомпаній – є, немає просо політичного рішення Брюсселя", – зазначив Омелян.

За словами міністра, 20 липня він проведе переговори з представниками Ryanair.

"Ми з ними будемо говорити, вони готові виходити на український ринок, але вони сумно констатують, що у нас немає "відкритого неба" з ЄС. Технічно, це велика проблема, оскільки навіть маючи двосторонні угоди з окремими державами ЄС, ми маємо ситуацію, що це повинні бути призначені авіаперевізники країни перебування", – додав він.

Також міністр зазначив, що Ryanair не готовий реєструватися в українську дочку, через певні обмеження НБУ за валютними надходженнями.

"Якщо ми говоримо про те, що вони можуть зайти, то це 2017, але це буде величезний прорив. Тому що це авіакомпанія, яка змінює філософію ринку, яка пропонує нову модель роботи, і я думаю, що це буде суттєвим кроком вперед і для МАУ", – говорить міністр.

Також міністр повідомив, що наступного тижня плануються зустрічі з низкою компаній Сходу, які готові розглядати можливість польотів в Україну.

Нагадаємо, комерційний директор Ryanair Девід О ' Брайен в інтерв'ю Forbesрассказал про конкуренції, тонкощі ведення бізнесу та перспективи в Україні.