Національний Сорочинський ярмарок запрошує 21-26 серпня 2018 року

21-26 серпня 2018 року у с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок. В 2018 році проект відродження Сорочинського ярмарку, який має багатовікову історію, відзначатиме своє двадцятиліття.

Щороку у ярмарку беруть участь понад тисячу підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування, розваг, тощо. На п'яти сценах свою майстерність демонструють учасники мистецьких колективів музичної, пісенної і танцювальної народної творчості, а ввечері проходять концерти зірок української естради та запальні дискотеки. Серед відвідувачів ярмарку делегації з країн близького та далекого зарубіжжя, представники дипломатичних місій, акредитованих в Україні, журналісти друкованих і електронних засобів масової інформації, керівники нашої держави та інші високоповажні гості.

На сьогодні Національний Сорочинський ярмарок збирає тисячі мандрівників з різних куточків України та по праву вважається однією з найяскравіших туристичних подій року. Сорочинський ярмарок – це єдиний в Україні захід, відвідування якого дає якнайповніше уявлення про нашу державу: народ, економіку, історію та культуру.

Довідка: Національний Сорочинський ярмарок проводиться традиційно один раз на рік в передостанній тиждень серпня, на ярмарковій площі в 16,2 га під відкритим небом в центрі села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

З 1999 року організатором заходу є ТОВ «Сорочинський ярмарок», керівник проекту – Світлана Свищева.

З детальною інформацією про ярмарок можна ознайомитись на сайті: https://yarmarok.in.ua/