На "Турбоатомі" пройшла екскурсія

На "Турбоатомі" провели екскурсію для фахівців служби зайнятості Харківської області. Про це повідомили в Харківській обласній службі зайнятості. Відвідувачів ознайомили з особливостями виробництва і розповіли про специфіку робітничих професій.

Під час заходу фахівцям Харківської обласної служби зайнятості та Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розповіли про історію та традиції підприємства. Вони відвідали цехи з унікальним обладнанням, побачили процес виготовлення обладнання для енергомашинобудівних комплексів. Екскурсію для відвідувачів провів начальник управління по роботі з персоналом "Турбоатома" Геннадій Кириченко.

За його словами, служба зайнятості області надає вагому підтримку підприємству в забезпеченні та підготовці кадрів. Зокрема, протягом 2015-2017 років за сприяння служби зайнятості "Турбоатом" закрив 116 вакансій з представлених 200. У центрі профтехосвіти служби на замовлення роботодавця підготовлений 81 працівник.

Крім того, підприємство надає можливість стажування та проходження практики слухачами навчального закладу з подальшим працевлаштуванням.

Як зазначила заступник директора Харківського центру професійно-технічної освіти Ірина Полуніна, підготовка фахівців робітничих професій проходить на сучасному обладнанні. Це дозволяє працівникам працювати на підприємствах, які виробляють продукцію міжнародного рівня. Відповідно, такі кваліфіковані фахівці отримують високі зарплати.

"Сьогодні потребуємо висококваліфікованих робітників: верстатниках, машиністів кранів, слюсарів механоскладальних робіт, контролерів верстатних і слюсарних робіт. Сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю зі службою зайнятості щодо якісного підбору кадрів, кваліфікованого навчання і підвищення кваліфікації працівників", - зазначив Кириченко.

 

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: STATUS QUO, http://www.sq.com.ua/rus/news/novosti/30.11.2017/na_turboatome_proshla_e...