На території садово-паркового комплексу «Шарівський» відбудеться II регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай»

Вже скоро 17 червня 2017 року на території садово-паркового комплексу «Шарівський» відбудеться II регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай». Поспішаємо познайомити з програмою фестивалю та нагадуємо, як це було вперше, рік тому - 16 липня 2016 року.

Фестиваль зібрав туристів, народних майстрів, музикантів. Мабуть ніколи раніше Шарівка не була настільки гомонлівою та багатолюдною, як в той день. І кожному знайшлося заняття до душі - хтось підбирав собі ексклюзивний товар ручної роботи, хтось сам пробував себе у ролі «рукастого майстра» і брав уроки з гончарства, хтось насолоджувався прогулянкою у тінистому парку, хтось йшов за екскурсоводом, намагаючись запамятати геть усі легенди старого замку.

А ввечері була запальна концертна программа та дискотека. І хоч не усе пройшло гладко, на те він і перший фестиваль, але враження залишилися на цілий рік!

Харківщина туристична і Туристичні події Харківщини http://www.omctur.kh.ua/запрошують взяти участь в «Шарівський Дивокрай-2017». Будемо раді зустрічі зі старими друзями та новим знайомствам!