На Харківщині з'явились перші туристично-інформаційні дорожні вказівники

На Харківщині встановлено перші туристично-інформаційні дорожні вказівники.
Зараз питання знаків є надзвичайно актуальним. Багато областей України намагаються з метою розвитку туристичної інфраструктури встановлювати спеціальні туристичні вказівники, і Харківщина – не є винятком. 
Наразі знаки вже вказують дорогу до найбільших об`єктів культурної та історичної спадщини – до Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди, Шарівського палацово-паркового комплексу «Садиба» та Пархомівського художнього музею ім. П.Ф. Луньова.
Як повідомили в ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», це лише перші вказівники, які було  встановлено в межах «Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки».
Зазначені вказівники було встановлено в тандемі Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Управління культури i туризму Харківської обласної державної адміністрації, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» з Дочірнім підприємством «Харківський облавтодор», Службою автомобільних доріг у Харківській області з ремонту та експлуатаційного  утримання  автомобільних  доріг.
Реалізація цієї ініціативи є стратегічною, адже на шляху з Харкова до Сум, з Харкова до Києва, з Києва до Харкова проїжджає надзвичайно великий потік транзитних туристів.
Особливістю встановлених інформаційно-туристичних знаків є їх великий формат. На них зображено найвизначніші історико-культурні об’єкти Харківщини. Вказівники покрито спеціальною світло-відбивною плівкою, що дозволить бачити їх навіть в темноті. Саме це допоможе максимально популяризувати для автомандрівників туристичні об’єкти нашого краю.
Дописувачі соц. мережі fb пишуть, що сподіваються, що аналогічні знаки невдовзі з’являться і біля інших райцентрів області, зокрема поруч з Художньо-меморіальним комплексом І.Ю.Рєпіна, на шляху Харків - Чугуїв.

#ХарківщинаТуристична