На Дергачівщині відбулося виїзне засідання «До Пересічного за смаколиками та байками»

«До Пересічного за смаколиками та байками» – так називалося виїзне засідання, яке 28 серпня 2017 року ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» провів з туристичним активом селища Пересічне. Захід проводився з метою розробки нового гастрономічного туру. Добре відомо, що солоне сало є українською національною стравою, шедевром української кулінарної історії. У селищі Пересічне на Дергачівщині особливе ставлення до цього продукту. Кращі рецепти приготування сала передаються тут від матері до дочки, від батька – до сина. Тому справжні гурмани, відвідуючи продовольчі ринки нашого міста, шукають на прилавках саме Пересічанське сало. Сало, кров'янка, печінкова ковбаса, салтісон та запечена рулька – неповний перелік того, чим у Пересічному готові здивувати туриста. Поласували місцевими смаколиками і учасники нашого заходу, які продегустували і різноманітні м'ясні делікатеси, і традиційні козацькі напої –
медовуху та хріновуху.
У ході неформального спілкування було обговорено досить багато серйозних питань, серед яких організація роботи з розробки та просування нового маршруту, включення відвідування місцевого краєзнавчого музею та Архангело-Михайлівського храму до діючих маршрутів, розробка і маркування веломаршрутів, виготовлення сувенірної продукції та організація спільних заходів.

ОКЗ «ХОМЦТ» відзначає велику роботу громади щодо збереження історичної пам'яті, вираженої в дбайливому ставленні до пам'яток історії та архітектури і духовної спадщини. Розвиток в'їзного та внутрішнього туризму тут розглядають не тільки як один з інструментів економічного зростання, але і як спосіб популяризації самобутньої української культури, де чільне місце займає культура гостинності та застілля.
Центр туризму дякує за теплий прийом та допомогу в організації і проведенні виїзного засідання голові селищної ради М.Є. Чалому, секретарю селищної ради О.В. Богаєвській, завідуючій клубом Г.М. Хміль.