На даху Держпрому може бути створений оглядовий майданчик

За дорученням голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулась нарада під керівництвом голови постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Валерії Мураєвої щодо розвитку підприємництва у регіоні та наповнення місцевого бюджету за рахунок розвитку туристичної інфраструктури. У нараді взяли участь начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Олег Яцина, директор обласного комунального закладу "Харківський організаційно-методичний центр туризму" Валентина Холодок, представники Громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Харківській області Юрій Федоров та Віктор Валентієнко, голова громадського об’єднання „Харківська спілка активістів” Семен Хмельницький.

Учасники наради обговорили питання співпраці та координації зусиль обласної ради, обласної державної адміністрації та громадських організацій в напрямку розвитку туристичної галузі в Харківській області.

Зокрема, обговорювались пропозиції щодо створення туристичного об’єкту – Оглядового майданчика на даху Держпрому, створення коворкінгового центру для молоді, більш активного висвітлення наявних пріоритетних маршрутів.

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: http://oblrada.kharkov.ua/ru/press-center/news/novini/16803-na-dakhu-der...