На базі Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва відкрито туристично-інформаційний пункт

26 грудня 2017 року на базі Харківський національний аграрний університет імені В. В. Докучаєва відбулось відкриття туристсько-інформаційного пункту (ТІП). 
Відтепер інформацію про багате на природні, культурно-історичні, рекреаційні, мінеральні ресурси містечко Докучаєвське можно отримати у ТІПі ХНАУ імені В. В. Докучаєва за адресою: Харківська область, Харківський район, п/в “Докучаєвське - 2”, корпус №3, 1 поверх, ліва сторона (з надписом "Приймальна комісія").
Дякуємо колегам за чудово організований захід та сподіваємось, что протягом 2018 року територією вишу будуть прокладено нові маршрути.
Довідка.
Цей спільний пілотний проект Харківщина туристична(ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму») і вищого навчального закладу має на меті популяризацію туристичного потенціалу Харківської області та містечка Докучаєвське у молодіжному середовищі, залучення студентства до участі у туристичних заходах різної спрямованості. 
У пункті буде надаватися інформація про привабливі туристичні об'єкти Докучаєвська та Харківщини, цікаві туристичні маршрути, майстер-класи, а також про актуальні туристичні події в місті та області.
Крім цього студенти вишу, які задіяні в проекті, отримають практичний досвід у проведенні туристичних заходів, збору, поширення та надання туристичної інформації, набуття навичок спілкування з туристичною громадськістю.