Львівський Міжнародний Форум Індустрії Туризму та Гостинності та LTF 2017 - Lviv Tourism Forum: Rethink Tourism

Щороку Львівська міська рада об’єднує активних гравців туристичного ринку та досвідчених експертів туристичного середовища України під час проведення Львівський Міжнародний Форум Індустрії Туризму та Гостинності та LTF 2017 - Lviv Tourism Forum: Rethink Tourism, які цьогоріч відбулись у Львові 18-20 жовтня
Під час Форуму «Туризм: Перезавантаження»/ «Rethink Tourism» було проведено три панелі:
- «Туризм як креативна індустрія»
- «Гостинність та підвищення якості сервісу»
- Панель Центрів туристичної інформації.

Власне Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності є визначною подією у сфері туризму, гостинності та розваг у Західному регіоні України. Адже поєднує в собі 2 взаємопов’язані виставки: міжнародну виставку-ярмарок "ТурЕКСПО" та Cпеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес". В межах останнього форуму популяризуються туристичні можливості та маловідомі об`єкти України і світу, демонструються новітні досягнення в сфері туристичних послуг та гостинності.

Харківщина туристична не пропустила нагоди зустрітись з потенційними туристами, експертами та працівниками сфери туризму на масштабних заходах, аби запозичити досвід, обговорити можливості для співпраці та, звичайно, розповісти про туристичні принади Харківщини.

Дякуємо всім організаторам за насичену програму заходів та чудові кейси успішного розвитку туризму в регіонах.

Сподіваємось, що з нашого невеликого фоторепортажу ті, хто не потрапив на форуми, матимуть змогу відчути атмосферу заходів й почерпнути корисні поліграфічні лайфхаки.

Фото: Ірина Кондакова