Легенди живуть на книжкових полицях?

Сьогодні обговорювали проблематику включення до туристичних маршрутів місцевих легенд і оповідань, джерелом яких може виступати краєзнавча література з фондів обласної дитячої бібліотеки та обласної універсальної бібліотеки.
Зацікавились?
А тепер детальніше. 

У Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі стартувала роботи виставки краєзнавчої літератури з фондів обласної дитячої та обласної наукової універсальної бібліотек «Легенди живуть на книжкових полицях»

Відкриття виставки відбулося 22 квітня і зібрало краєзнавців, екскурсоводів, працівників бібліотек, студентську молодь та було присвячено досвіду включення фольклористики  та міфотворчості в екскурсійні маршрути. 

«Харківщина туристична» представила проект «Стежиною легенд Слобожанщини» та презентувала своє методичне видання «Легенда покликала в дорогу».

Доповідь про літературу краєзнавчого характеру, основне місце в якій займають легенди, що стосуються переказів про заселення краю та про виникнення назв міст, селищ та сіл, зробила бібліотекар ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» Олена Ніколаєнко. Також вона провела інтерактивну програму «Топоніми рідного краю», кращий результат в якій показала екскурсовод Неоніла Усатова.

«Легенди Слобожанщини в газетному репортажі» – таку назву мала доповідь завідуючої регіональним інформаційним центром ОКЗ «Харківська обласна наукова універсальна бібліотека» Лариси Сошкової

На заході також були присутні представники Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка, які анонсували свій віртуальний проект «Іноземна реклама у Харкові: 100 років тому».

Учасники заходу переглянули мультфільми школи мультиплікації «Пізнай місто», яка працює при дитячій бібліотеці.

Виставка відкрита для всіх бажаючих і буде працюватиме до 10 травня.