Лайфхак: 5 ІДЕЙ ЯК ВІДПОЧИТИ НА 50 ГРН.

Сьогодні хочемо розповісти Вам про те, як розважитися або культурно просвітитися в Харкові, практично не маючи грошей в кишені.

 

Кінотеатр Боммер

Це один з перших нині діючих кінотеатрів України. Тут показують не тільки фільми, але і часто проводять кінофестивалі. Так само можна подивитися іноземні картини на мові оригіналу. Вхід на сеанс від 40 до 60 грн. Наприклад, з 2 листопада за 8 листопада в кінотеатрі «Боммер» пройде довгоочікувана презентація Міжнародного кінофестивалю «Кити» (Кіно і ТИ).
Коли: 2-8 листопада
Де: вул. Полтавський шлях, 6
Ціна: 40-60 грн.

Недержавні театри
Зазвичай квиток на спектакль недержавних театрів коштує від 80 до 100 грн., Але є різні програми лояльності. Наприклад, квиток на вистави Театр «KIMHATA T» для студентів обійдеться в 50 грн., А з картою #kharkovgo квиток коштуватиме 60 грн. Так само знижку по нашій карті надають театри Прекрасні квіти «Майстерня 55», Forte, і інші.
Де: Харків
Ціна: від 50 грн.

Міська школа #kharkovgo
Більшість освітніх проектів від команди #kharkovgo абсолютно безкоштовні. Ви можете відвідати освітній ланч по неділях. Єдиною умовою є замовити чашечку кави або чаю в тому закладі, де проходить зустріч.
Де: місце уточнюйте
Коли: по неділях
Ціна: безкоштовно за умови замовлення чашки кави

ХНАТОБ
Можливо хтось буде здивований, але на багато вистав у ХНАТОБу можна сходити за все за 50 грн. Звичайно, це будуть не найкращі місця і постановки з іменитими акторами, але все ж задоволення від перегляду Ви точно отримаєте, адже мистецтво не має меж!
Де: вул. Сумська, 25
Ціна: від 50 грн.

Державні музеї Харкова
Відвідування музеїв у свідомому віці затія досить цікава. Музей-аптека, музей космосу або музей історії ХНУ імені В. Н. Каразіна. Вартість відвідування експозиції не перевищить 30 грн., А вражень отримаєте масу. Ось, наприклад, в Музеї історії ХНУ імені В. Н. Каразіна зараз проходить виставка «Історія стійкого солдатика ...: з колекції професора С.В. Потрашкова».
Де: Музей історії, Головний корпус ХНУ імені В. Н. Каразіна, пл. Свободи, 4, 2 поверх
Коли: до 10 листопада
Час роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00
Ціна: 30 грн.

 

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: сайт WTGO / kharkovgo.com, https://kharkovgo.com/reviews/top-5/lajfhak-5-idej-kak-otdohnut-na-50-grn,
01 ЛИСТОПАДА 2017 АЛІНА Річман