Круглий стіл-презентація «НПП Слобожанський. Формування осередку екологічного туризму на Харківщині» зібрала організаторів туристичного дозвілля.

13 березня в Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі було проведено круглий стіл-презентацію «НПП Слобожанський. Формування осередку екологічного туризму на Харківщині».
Цей захід зібрав разом організаторів туристичного дозвілля, екскурсоводів, працівників туристсько-інформаційних пунктів, студентів-волонтерів та всіх, хто не просто цікавиться активним відпочинком і екологічними видами туризму, а й хоче їх розвивати, створюючи свої унікальні програми та тури. Перед учасниками заходу виступили: провідний фахівець з екологічної освіти НПП «Слобожанський» Артур Койчуренко Артур Койчуренко (Arthur Koichurenko) та начальник відділу екологічної освіти та рекреації Алла Шумилова Алла Шумилова (Alla Shoomilova). Доповідачі розповіли про унікальні природні комплекси парку, його мешканців, універсальні форми організації дозвілля: піші та вело-походи, природознавчі та історико-культурні екскурсії, фотоекскурсії та різноманітні волонтерські програми. Було презентовано нову поліграфічну продукцію – «Туристичний путівник «Відпочинок та туризм на території парку» та буклет «Туристичні та рекреаційні об'єкти НПП «Слобожанський». У найближчих планах ОКЗ «ХОМЦТ» та НПП «Слобожанський» заплановано проведення інфотуру до парку в період цвітіння первоцвітів. Дякуємо всім учасникам заходу за інтерес до теми і прагнення до співпраці.