Іноземці в межах проекту «Feel Ukraine» відчули Харківщину

Іноземці в межах проекту «Feel Ukraine» відчули Харківщину

30 студентів з 13-ти країн приїхали до Харкова в рамках проекту «Feel Ukraine» («Відчуй Україну»). Студенти-стажери з Азербайджану, Туреччини, Єгипту, Китаю, Марокко, Хорватії, Ірану, Мексики, Естонії, Швейцарії, Іспанії, Тунісу, Йорданії вже побували в Києві. А з 25 до 31 липня 2016 року вони гостюють на Харківщині.
В межах програми (яку викладаємо нижче) наші гості вже познайомились з містом, відвідали розважальний комплекс «Французький Бульвар», ознайомились з роботою Міського туристичного інформаційного центру, оглянули галерею «Мистецтво Слобожанщини».
Вчора, 26 липня, іноземна делагація відвідала Харківський обласний туристсько-інформаційний пункт та познайомилась з кращими роботами народних майстрів Харківщини.
29 липня студенти відвідають найцікавіші туристичні обєкти Харківської області. Тож з нетерпінням чекаємо на відгуки.

Календар подій у Харкові :
25.07 - Екскурсії по архітектурним та релігійним пам’яткам Харкова, зустріч із харків’янами у форматі розмовного клубу
26.07 - Екопарк Фельдмана, пізнання сучасного мистецтва
27.07 - Квест по метро, виставка роботів у ХНУРЕ
28.07 - Прес-конференція з представниками місцевої влади і молодіжних організацій м. Харкова у медіа-центрі «Время» о 12:30
29.07 - Подорож Харківською областю
30.07 - Фестиваль культур “Global Village”
31.07 - Захід “Жива бібліотека”, де волонтери поділяться враженнями про Україну

«Feel Ukraine»/ Відчуй Україну» - це національний проект міжнародної молодіжної організації AIESEC. Метою «Feel Ukraine» є відродження бренду України і популяризація його на міжнародному рівні та серед української молоді.
Делегація відвідує 4 міста : Київ, Харків, Одесу та Дніпропетровськ.
Термін реалізації : 11 липня-22 серпня
Волонтери подорожують Україною, вивчаючи її традиції, та розповідають про культуру своїх країн. Кожного тижня вони будуть публікувати статті, відео та фото про нашу країну.

Довідка. AIESEC (абревіатура від франц. Association internationale des étudiants en sciences économiques et commerciales) - це міжнародна молодіжна некомерційна незалежна організація, повністю керована студентами і недавніми випускниками, що діє з метою розкриття і розвитку лідерського та професійного потенціалу молоді для внесення позитивного вкладу в суспільство. AIESEC об'єднує 86 тис. молодих людей у 124 країнах світу і співпрацює з більш ніж 2,4 тис. університетів. Близько 23 тис. студентів і недавніх випускників по всьому світу беруть участь у міжнародній програмі стажувань AIESEC.