II Міжнародний форум із медичного туризму: «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє»

20-21 вересня 2017 року відбудеться II Міжнародний форум із медичного туризму: «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє». Місцем проведення обрано готель «Соната», який розташований за адресою: м. Львів, вул. Морозна, 14.

Оплата проживання для учасників II Міжнародного форуму із медичного туризму відбувається від офіційного партнера готелю «Соната» на умовах знижок та за рахунок відряджуючої сторони.

Основною метою проведення форуму є: налагодження взаємодії медичного, страхового, дипломатичного, туристичного сегменту між собою і державними органами влади. Аудиторією форуму буде: медичний, страховий, військовий, дипломатичний, туристичний і державний сектор. Завданням організаторів буде: організація заходів, налагодження контактів серед медичного, туристичного та державного секторів, координація страхового сектора, консультаційні послуги з фінансових і юридичних питань.

Проведення Міжнародного форуму із медичного туризму у середині вересня 2017 року має на меті об'єднати ідеї туристичних операторів, представників медичної галузі та експертів із можливостями, знаннями та досвідом туристичної галузі задля успішної реалізації туристичної індустрії та політики, як в Україні, так і за кордоном.

Партнери форуму: готель «Соната» та туристична компанія «Молодіжний туризм».

https://www.facebook.com/groups/medical.tourism1/- лінк на групу «Міжнародна конференція із питань медичного туризму».

http://www.mtourism.com.ua – лінк партнера форуму туристичної компанії «Молодіжний туризм»

http://sonatahotel.com.ua/ - лінк офіційного партнера готелю «Соната»

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до контактної особи: Олександр Кревський, моб. тел.: +38 (067) 771-17-55.