Харківський дитячий табір визнаний одним з кращих в Україні

Дитячий табір "БМВ" визнано одним із кращих в Україні в рамках всеукраїнського етапу щорічного огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, підсумки якого підвело Міністерство соціальної політики України. Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, дитячий заклад санаторного типу "БМВ" на базі ДП "Клінічний санаторій "Курорт "Березівські мінеральні води" ЗАТ ЛОЗП України "Укрпрофоздоровниця" (Харківська область, Дергачівський район) посів друге місце у номінації "Заклад санаторного типу".
Від Харківської області у всеукраїнському етапі конкурсу брали участь три установи, які були визнані переможцями обласного етапу в 2016 році. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Лісова казка" Куп'янської територіальної профспілкової організації Південної залізниці і Дитячий заклад з денним перебуванням "Ромашка" Чугуївської гімназії №5 відзначені подяками за участь у номінаціях "Позаміський заклад відпочинку та оздоровлення" і "Табір з денним перебуванням".

Установи, які брали участь у конкурсі, оцінювалися за наступними критеріями: створення безпечних умов оздоровлення та відпочинку дітей, якість медичного обслуговування, організація харчування, рівень виховної роботи та ін

Мета конкурсу - узагальнення та поширення кращого досвіду організації оздоровлення та відпочинку дітей, а також стимулювання інноваційної діяльності, розробки новітніх технологій у сфері оздоровлення та відпочинку.

Марина Шевченко, 07.02.2017, 17:44
ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: http://www.sq.com.ua/rus/news/novosti/07.02.2017/harkovskiy_lager_prizna...