Харківські екскурсоводи відвідали експозицію відомого тернопільського художника-ілюстратора Олега Кіналя «Князі Галицькі-Острозькі – будівничі держави»

Експозиція відомого тернопільського художника-ілюстратора Олега Кіналя «Князі Галицькі-Острозькі – будівничі держави» завершує свою роботу в Харківській обласній бібліотеці для дітей. Бібліотекар Олена Ніколаєнко з великим задоволенням провела екскурсію експозицією та розповіла про проект Олега Кіналя «Князі України-Русі. Історія еліт».
Обласна бібліотека для дітей є скарбницею літературного надбання та центром гуманітарного виховання наших дітей. Вона відкрита для новацій, на її базі постійно проходять цікаві заходи як для дітей так і для дорослих, в тому числі й туристичної спрямованості. На базі бібліотеки працює туристсько-інформаційний пункт, в якому всі бажаючи можуть дізнатися про туристичні принади нашої області.

Наступним спільним з бібліотекою заходом буде презентація «Школи мультиплікації «Пізнай місто». Слідкуйте за анонсами та до зустрічі в бібліотеці.

#ХарківщинаТуристична