Харків відвідало вдвічі більше туристів

До Харкова стало більше приїжджати іноземних гостей, їх кількість становить приблизно 15% в загальному туристичному потоці.

Удвічі більше туристів відвідали Харків у другому півріччі 2017 року, ніж за аналогічний період минулого року. Про це в коментарі Zruchno.Travel розповів заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради Олексій Понікаровський.

"За даними Харківського відділення Всеукраїнської Асоціації гідів, у другому півріччі 2017 кількість туристів збільшилася приблизно в 2 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Відзначається значне зростання попиту на короткострокове відвідування Харкова (1-2 дні) туристами з інших міст України (особливо – з Києва, Запоріжжя, Нікополя, Полтави, Миколаєва). В основному, це – школярі, які вперше приїжджають в місто Харків і залишаються в повному захваті від краси, чистоти міста і різноманітності цікавих для відвідування місць", – зазначив Понікаровський.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва також додав, що поліпшення туристичного іміджу України в міжнародному інформаційному просторі, дало приріст турпотоку з інших країн.

"Всі гості міста відзначають спокій обстановки в Харкові, порядок на вулицях, доброзичливість харків’ян, доступність і різноманітність місць дозвілля. До Харкова стало більше приїжджати іноземних гостей, їх кількість становить приблизно 15% в загальному туристичному потоці", – сказав він.

У свою чергу, начальник відділу розвитку туристичної інфраструктури та іміджевих проектів Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради Юлія Згурська зазначила, що в цьому році Харків приступив до реалізації соціального туристичного проекту.

"Проект такого роду – інноваційний для України, основна мета якого – зробити туризм доступним для якомога більшої кількості людей. Ми переконані: потреба в подорожах, екскурсіях – не примха, а життєва необхідність, особливо, для соціально незахищених груп населення. Ці люди особливо гостро потребують усіх тих позитивних моментів, які дає туризм і яких вони позбавлені в силу об’єктивних причин", – підкреслила вона.

У 2017 році понад 1000 дітей та пенсіонерів взяли участь в соціальних турах по історичних та пам’ятних місцях Харкова і Харківської області, відвідали заклади культури міста, здійснили екскурсії по місту та області на автобусі Міського туристично-інформаційного центру.

Фото: Eugene Brezitskiy

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: Zruchno.Travel, https://zruchno.travel/News/New/1167?lang=ua