Харків туристичний: розвиток галузі обговорять представники 12 країн світу

Відкриття IX Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі» відбулося сьогодні, 20 квітня, в готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv».
Форум відкрив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що цього року у форумі беруть участь 17 іноземних делегацій з 11 країн світу, 13 українських міст і областей, а також близько 200 представників сфери туризму України.

«Я радий вітати вас від імені міського голови Геннадія Кернеса на цій значущій для нас події. Харків - місто, що динамічно розвивається, єдиний в Україні володар всіх чотирьох нагород Ради Європи, в тому числі Призу Ради Європи. І такі заходи дають нам імпульс ставати ще кращими, зміцнювати міжнародні відносини і розвивати туристичну сферу», - зазначив перший віце-мер.

Він ознайомив представників делегацій з новими проектами, які реалізують у Харкові. Зокрема, Ігор Терехов розповів про реконструкцію Харківського зоопарку, який буде побудований за європейськими стандартами і стане безкоштовним для відвідування. Також запросив учасників форуму відвідати нові центри надання соціальних послуг «Прозорий офіс», які днями відкриють у Київському і Шевченківському районах.

«Наше завдання - зробити Харків комфортним для всіх городян і гостей міста», - підкреслив Ігор Терехов.

У відкритті форуму також узяв участь Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський, який зазначив, що у Харкова є великі можливості для розвитку туризму.

«Харків - одне з кращих міст України. І я бажаю, щоб Україна отримала безвіз. Думаю, це позитивно вплине на розвиток взаємин між нашими країнами», - сказав Януш Яблонський і побажав учасникам форуму успіхів.

Зазначимо, що форуму «Харків: партнерство в туризмі» триватиме два дні - 20 і 21 квітня. У його рамках пройде міжнародна конференція «Форми об'єднання в сфері туризму. Національний і локальний рівні», яка включатиме три секції: «Форми об'єднання в сфері туризму. Національний і локальний рівні»; «Сучасний маркетинг як фактор розвитку і просування туристичних продуктів і дестинацій»; «Сучасні тенденції гостинності».

Теги: туризм,  форум,  Терехов

 

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ: http://www.city.kharkov.ua/uk/news/kharkiv-turistichniy-rozvitok-galuzi-...

Видео: