Харків представили на міжнародній туристичній конференції в Києві

Харківська делегація взяла участь у Міжнародній конференції «Брендинг дестинацій: запорука побудови успішної репутації», яка 20-21 червня проходила в Києві.

Конференція організована Департаментом туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у співпраці зі Всесвітньою туристичною організацією - спеціалізованим агентством ООН з туризму (UNWTO).

У конференції взяв участь Генеральний секретар UNWTO Талеб Ріфаї та спікери з провідних міжнародних організацій і компаній. Зокрема, зі Всесвітньої туристичної організації, Європейської туристичної комісії, національних туристичних організацій країн Європи, а також провідних світових туристичних компаній.

На конференції обговорювалися питання маркетингу і брендингу країн, міст і туристичних територій.

В рамках конференції відбулася презентація кейса брендингу туристичних міст України, в тому числі Харкова як «SMART City» («умне місто»). Також пройшов майстер-клас для представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, який провів Том Банкл, керуючий директор компанії «Yellow Railroad» і автор посібника UNWTO «Брендинг дестинацій».

Джерело: http://www.city.kharkov.ua/uk/news/kharkiv-predstavili-na-mizhnarodniy-t...