Екскурсійна група студентів Харківської державної академії культури відвідала Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури.

Студенти-другокурсники кафедри туристичного бізнесу факультету управління та бізнесу Харківської державної академії культури 13 лютого відвідали виставку «Модерністки» у Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури в межах роботи міжвузівського об’єднання «Платформа розвитку туризму».
Цю виставку у 2017 р. було передано до Музею жіночої та гендерної історії у якості експонату від громадської організації UrbanFormsCenter. Інформаційні панно розповідають про видатних жінок, що зробили важливі відкриття або значний внесок у розвиток архітектури, екології, фізики, програмування та багатьох інших галузей науки та культури.
«Не виняток, а одна з багатьох» - слоган, який чудово підкреслює те, що багато жінок заслуговують на визнання їхніх досягнень.
Тож радимо в рамках тематичного місяця, присвяченого Всесвітньому Дню жінок в науці, ознайомитись з унікальними фактами про науковий внесок видатних фахівчинь.
Виставка «Модерністки» буде експонуватися в оновленому просторі Gender Museum, за адресою: просп. Московський, 124а

Відвідати її можна за попередніми замовленнями.

Деталі та запис: 050-403-13-25 з вівторка до неділі з 11.00 до 17.00
Більше деталей щода календаря виставок у Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури.