Де на Харківщині в одному місці можна побачити кратер метеоритного походження, скіфські могили та помилуватися мальовничими ландшафтами?

Чи знаєте ви, де на Харківщині в одному місці можна побачити кратер метеоритного походження, маслинові гаї, скіфські могили та помилуватися мальовничими ландшафтами?
10 серпня 2017 року фахівці ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», в рамках Договору про співпрацю з Харківським національним аграрним університетом ім. В.В. Докучаєва, здійснили піший похід екологічною стежкою «Стежками ХНАУ до «бобрових могил», метою якого є розробка нового туристичного маршруту та популяризація природно-історичних об'єктів ХНАУ.
На маршруті протяжністю понад 12 кілометрів туриста очікує чимало цікавого. Багата рослинність представлена різноманітними травами, серед яких ковила, вейник, кипчак, ойойкіно гніздо, перекотиполе. Тут можна побачити дикорослі маслини, груші, абрикоси, аличу різних сортів, терен і шипшину. Зі складом та структурою місцевих ґрунтів можна ознайомитись, проходячи повз розріз глиняного кар'єру. Мальовничі пейзажі, справжньою окрасою яких є стародавні кургани та загадкові кратери метеоритного походження, можливість ласувати щедрими дарами природи, здійснити привал на березі озера і набрати води з місцевих джерел роблять довгий маршрут легким і цікавим для подолання.
ОКЗ "ХОМЦТ" висловлює вдячність нашому провіднику - голові Центру науки, освіти та виробництва А.П. Мазуренку та координатору проекту С.І. Сисоєвій.