«Чорнобильська історична майстерня» - ще один цікавий туристичний об'єкт на мапі нашого міста.

11 січня 2017 року за ініціативою ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму» відбувся інфотур в єдину в нашій країні «Чорнобильську історичну майстерню».

«Чорнобильська історична майстерня» це ще один цікавий туристичний об'єкт на мапі нашого міста. В її стінах, навчені життєвим досвідом «майстри», розповідають молоді про трагедію на ЧАЕС та  аварію  на Фукусімі, про те, що «дешева» атомна енергетика насправді оплачена сотнями людських життів ліквідаторів аварій і тисячами трагедій в сім'ях вимушених переселенців. Тільки тут можна в режимі реального часу побачити як невелике вогнище радіоактивного зараження за два тижні розповзається, накриваючи собою Європу, і почути, як повний важко прихованої  тривоги голос, диктора закликає прип'ятчан до 3-х денний евакуації. Можна дізнатися скільки багато зробили харків'яни для того, щоб зупинити розповзання ядерної загрози. У Німеччині наших ліквідаторів називають «забутими рятувальниками Європи». У «Чорнобильській історичній майстерні» роблять все можливе, що б цей тихий подвиг продовжував жити в нашій пам'яті.

ОКЗ ХОМЦТ разом з Харківською міською громадською організацією «Союз-Чорнобиль» приступає до розробки нового тематичного екскурсійного маршруту з робочою назвою «Харків-Чорнобиль. Історія подвигу ». Запрошуємо до участі у проекті всіх, хто цікавиться цією темою.