Безкоштовна екскурсія до музею «Космос» Харківського планетарію імені Ю.О. Гагаріна »

«День туризму в музеї». Безкоштовна екскурсія до музею «Космос» Харківського планетарію імені Ю.О. Гагаріна ». 29 вересня 2017 року,18-30.

Україна – одна з перших країн в космосі. Саме в Україні народилися Сергій Корольов, Леонід Попов та інші космонавти і вчені, що дозволили людству підкорити орбіту. То ж не дивно, що в нашій країні є музеї космонавтики. Одним із кращих таких музеїв вважається «Музей «Космос» Харківського планетарію ім. Ю. А. Гагаріна. Унікальність цього закладу в тому, що тут експонуються не просто зразки, що розповідають про великих діячів в історії космонавтики, але й відомості про аномальні зони планети, послання землян іншим цивілізаціям, метеорити, астрономічні дані про можливість життя в інших світах, спостереження льотчиків і космонавтів, знімки NASA. Також в експозиції можна побачити вражаючі 4-метрові фігури прибульців, моделі літаючих тарілок, зроблені на основі свідчень очевидців, фотографії НЛО та багато іншого.

УВАГА! ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ОБОВ'ЯЗКОВО В КОМЕНТАРЯХ ДО ПОСТУ ПИШІТЬ "Я ЙДУ". ЦЕ ДОПОМОЖЕ СФОРМУВАТИ ГРУПУ НЕ БІЛЬШЕ 15 ОСІБ, ЯКІ РЕАЛЬНО ЗАЦІКАВЛЕНІ У ВІДВІДУВАННІ МУЗЕЮ. ВХІД У МУЗЕЙ БУДЕ ЗДІЙСНЕНИЙ ЗГІДНО СПИСКУ. Дякуємо за розуміння.