7 листопада 2016 року обласний туристсько-інформаційний центр приймав у себе групу студентів 3 курсу кафедри фізичної географії та картографії

7 листопада 2016 року обласний туристсько-інформаційний центр приймав у себе групу студентів 3 курсу кафедри фізичної географії та картографії (факультет геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В.М. Каразіна). З метою  вивчення дисципліни "Географічне краєзнавство і туризм" студенти поповнили свої знання про туристичний потенціал нашої області, дізналися про нові екскурсійні маршрути, рекреаційни зони  та цікаві туристични об'єкти, включаючи національні природні парки, старовинні садиби, санаторно-курортні та оздоровчі комплекси.

Це вже не перший візит студентів університету в обласний туристичний центр. Співпраця центру та кафедри фізичної географії та картографії відбулася з ініціативи доцента кафедри Катерина В'ячеславівни Родненко і стає доброю традицією. Також  студенти   оглянули  виставку «Туристичний слобожанський сувенір», офіційне відкриття якої відбудеться 11 листопада та одержали невеликі пам'ятні подарунки - туристичну карту Харківської області і буклет «ТОП 10 туристичних об'єктів Харківської області»,  який  нещодавно вийшов з друку.

ТІЦ ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» радий бачити у себе студентів вищих навчальних закладів , представників туристичної  спільноти, активних туристів і новачків - тих, хто тільки відкриває для себе можливості подорожувати по рідному краю. А вони майже безмежні - стародавні «Змієві вали», легендарне «Біле озеро», заповідні «корабельні гаї» в Гомільшанських лісах і овіяна славою«Козацька гора», Краснокутські «Співаючі тераси», безкрайня гладь Печенізького водосховища, своє маленьке море - «Солоне озеро» і навіть власна пустеля - це Харківщина!