21 травня 2016 року делегація від Харківської області взяла участь у першому Запорізькому туристичному фестивалі-ярмарку

Програма фестивалю була цікавою як для фахівців туристичної галузі, так і гостей свята. Разом з нами туристичний потенціал представляли не тільки запоріжці, але й гості з Києва, Херсона та Івано-Франківська. Дуже приємно, що Харківщину, як туристичну, відкрили для себе багато людей.

Запоріжців цікавили об’єкти для відвідування, тури вихідного дня, екскурсії для дітей, активні види туризму тощо. Вони були приємно здивовані, ознайомившись з туристичними пропозиціями Харківської області і виявили бажання подорожувати до нашого краю. Чудово організований інфотур до смт. Кирилівка надав змогу ознайомитися з базами відпочинку та послугами, які вони надають. Учасники отримали величезне задоволення під час відвідування дельфінарію, акваріуму, тераріуму.

Приємно вразила гостинність у садибі сільського зеленого туризму «У Валентини», особливо її господиня та фольклорний колектив. Все це підкреслює те, що Україна, і в тому числі Запорізька область, має потужний туристичний потенціал, щирих людей, які готові його розвивати. Добру справу краще робити разом, тож об’єднаємо свої зусилля задля розвитку туристичної України.