2017 рік стане роком туризму в Україні

В Департаменті туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України розробили проект Указу Президента про оголошення 2017 року в Україні роком туризму. Як повідомив глава департаменту Іван Ліптуга, в рамках року сталого розвитку туризму, заснованого Генеральною асамблеєю ООН, Україна також оголошує 2017 рік – роком туризму. 
«Як говорив Гаррі Поттер — Carpe diem — Ловіть мить! Вивчайте, діліться знаннями, інформацією, рекламою, плануйте в своїх регіонах заходи щодо сталого туризму, запрошуйте багато гостей! Слоган року — Travel. Enjoy. Respect. — Подорожуй. Насолоджуйся. Шануй», - уточнив Ліптуга на своїй сторінці в Facebook. Ініціативу департаменту підтримали українські громадські організації, що займаються питаннями розвитку та популяризації туризму в Україні. «Ми в Асоціації індустрії гостинності України вітаємо і підтримуємо цю ініціативу! Наскільки мені відомо, і інші профільні громадські організації і асоціації працівників туріндустрії, готові долучатися до роботи над розвитком галузі в рамках року туризму в Україні. Чудово, що робота галузевих асоціацій та держапарату спрямована в даному випадку в одне русло. Сподіваємося, що ця ініціатива згодом допоможе нам впроваджувати ефективні ідеї щодо розвитку туристичної галузі України і на рівні міністерства економіки, і на рівні президента і на рівні всієї держави», - прокоментував голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв

ДОВІДКА. Згідно з даними ООН, щорічно більше одного мільярда людей здійснюють подорожі в інші країни. Завдяки цьому туризм став провідним сектором економіки, на частку якого припадає 10 відсотків глобального ВВП і шість відсотків загального світового експорту. У резолюції ООН окремо наголошується, що індустрія туризму сприяє скороченню тягар злиднів і прискорення всебічного розвитку.

Джерело: УНІАН, http://www.unian.net/common/1686536-2017-god-stanet-godom-turizma-v-ukra...