2 червня відбулася виставка «Харківщина: туристичні відкриття» у презентаційно-виставковому центрі «Радмір Експохолл»

2 червня 2017 року у презентаційно-виставковому центрі «Радмір Експохолл» відбулася виставка «Харківщина: туристичні відкриття». Організаторами виставки виступили Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму». Основною метою, яку ставили перед собою організатори, було презентувати громадськості можливості Харківщини у сфері активного туризму. На виставкових стендах були представлені кінно-спортивні, велосипедні, пейнтбольні, байдаркові, повітроплавні клуби, велопрокати, квест-кімнати, розважальні комплекси, готелі: всі ті організації які надають послуги або можуть бути корисними, коли мова заходить про планування активного відпочинку сезону літо - 2017. Свої рекреаційні можливості представили 25 з 27 районів Харківської області. Цікаві експозиції розгорнули музеї, санаторії, садиби сільського зеленого туризму. Різноманіттям сувенірної продукції здивували майстри народних ремесел.

Були на виставці і гості - делегації з 11 регіонів України, приїхали до Харкова, щоб «і себе показати», і побільше дізнатися про туристичну привабливість нашої області , і знайти ділових партнерів для подальшої роботи та обміну туристами.
Велика концертна програма за участю колективу барабанщиків, джазових і народних музикантів, мімів, ростових ляльок, розіграшем численних призів, у числі яких були путівки на курорти, екскурсії, знижкові сертифікати, і феєрверком зробили виставку справжнім святом спілкування людей закоханих у туризм!

3 червня для гостей виставки було проведено інфотур «Харківщина. Історія в особистостях, подіях та легендах». Учасники інфотуру відвідали Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва», Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, «сільський Ермітаж» - Пархомівський історико-художній музей, садово-парковий комплекс «Наталіївський» та еко-село "Тихий кут». Назва виставки «Харківщина: туристичні відкриття», цілком себе виправдала – туристичні родзинки нашої області для багатьох гостей виявилися справжнім відкриттям.