XXV туристична виставка «NA STYKU KULTUR» у м. Лодзь (Республіка Польща).

Субота, 23 Березень, 2019 - 10:00

За інформацією Посольства України в Республіці Польща польською стороною запропоновано Україні стати почесним партнером XXV туристичної виставки «NA STYKU KULTUR» ( На перехресті культур), яка відбудеться 22-24 березня 2019 року у місті Лодзь (Республіка Польща).
Туристична виставка «NA STYKU KULTUR» є однією з найбільш відомих та відвідуваних виставок у Польщі, що проводиться з метою поєднання культур та є доброю нагодою представити туристичний та культурний потенціал України.
Організаторами заходу запропоновано виділити для українського національного стенду площу у центральній частині виставки на безоплатній основі.
Мінекономрозвитку із вдячністю прийняло запрошення та пропозицію польської сторони та виступить координатором учасників національного стенду «Україна».
Запрошуємо підприємства області до участі в виставці та у роботі національного стенду, чекаємо пропозиції щодо змістовного наповнення його функціонування. Виставка надасть можливість представити культурні особливості регіонів, національний одяг, ремесла, музичну творчість тощо.
Про бажання взяти участь просимо повідомляти ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму", 757-45-13.

Джерело інформації