Виставка «Дивовижна Україна: романтична країна»

П'ятниця, 17 Травень, 2019 -
10:00 до 17:30

З 16 травня по 10 червня 2019 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує освітньовиставковий проект «Дивовижна Україна: романтична країна», що вже 5-й рік поспіль розгортає дивовижні історії у виставкових залах Центру.

Тема «Дивовижної України» в 2019 р. обрана з метою привернути увагу до інтеграції вітчизняних об’єктів показу до світового туристичного простору. 
Внаслідок неймовірного кохання виникали палацово-паркові ансамблі, витвори мистецтва, художньої прози та поезії, казкові парки, музикальні композиції.
А імена Оноре де Бальзака, Ференца Ліста, О. Пушкіна, Т. Шевченка, П. Чайковського, Яна ІІІ Собєського, чиї історії кохання розгорталися на теренах України – добре знані і відомі в усьому світі. 

Відвідавши виставку «Дивовижна Україна: романтична країна» ви поринете в чарівний світ романтичних відносин, що не лише залишилися в історії, а й відтворилися в історико-культурних об’єктах України.
Перед Вами розкриються сторінки платонічного кохання, щасливого кохання чи трагічні історії, що відбулися з закоханими.
Ви дізнаєтеся, як внаслідок кохання змінювалися назви населених пунктів, як дарували коханим жінкам замки та палаци, як зводили казкові парки, що стали ведучими туристичними об’єктами України.

_____________________________________________________

Час роботи: з 10.00 до 17.30, вихідний – субота, неділя.
Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62,  виставкова зала 1-го поверху.
Довідки за тел.: (057) 725-12-46, (057) 725-12-47