Концерт «Блиск і розкіш духових інструментів»

П'ятниця, 15 Березень, 2019 - 19:00

У п'ятницю, 15 березня в Будинку Алчевських (колишній ДК міліції) відбудеться феєричне свято, головними учасниками якого стануть духові інструменти!

Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» представить унікальну концертну програму «Блиск і розкіш духових інструментів», що складається з творів для духових інструментів.
Духові інструменти! Мідні і дерев'яні ... Одні - надають звучанню оркестру урочистість і міць, інші - барвистість і яскравість. Кожен духовий інструмент унікальний, кожен має свій неповторний і дуже красивий тембр. Але в поєднанні, вони причетні до створення справжнього «звукового дива», ім'я якому - симфонічний оркестр!

Валторни відрізняється м'яким і благородним звуком, який вона успадкувала від своїх предків - мисливських ріжків, а сильний і «пафосний» голос тромбон здатний легко перекрити звучання цілого оркестру. У ТРУБИ дзвінкий голос, який в давнину вів воїнів на битву, а ТУБА - найнижчий за звучанням інструмент. ФЛЕЙТА може виконувати найскладніші пасажі, а кларнет - один з найвиразніших голосів оркестру. ФАГОТ підкорює милозвучністю тембру, а тембр гобоя дивно схожий на людський голос.
Дивовижні можливості духових інструментів залучали композиторів, які написали для них чимало геніальних творів. У цій концертній програмі, в супроводі симфонічного оркестру прозвучать музичні шедеври Іоганна Себастьяна Баха, Клода Дебюссі, Фердинанда Давида, Франца Данцев, Людвіга серпня Лебрена, Карла Нільсена, Олега облові, Нея Розаури, Ріхарда Штрауса, в яких солировать будуть духові!

Солісти - музиканти МАСО «Слобожанський», лауреати міжнародних конкурсів!
Владислав Петрик - кларнет;
Лернік Хачатрян - кларнет;
Ксенія Коновал - флейта;
Микола Кузьменко - флейта;
Олена Патарикіна - фагот;
Євген Шпак - гобой;
Дмитро Мітченко - валторна;
Михайло Іллєнко - труба;
Дмитро Кірс - труба;
Тарас Торкот - тромбон;
Сергій Цимбал - тромбон;
Дмитро Янжула - тромбон;
Євген Мартьянов - тромбон;
Микола Мірошниченко - туба;
Павло Тимощук - труба;
Єлизавета Гайдаєнко - ударні.

Диригент - заслужений діяч мистецтв України Юрій ЯКОВЕНКО!

Музика духових інструментів кличе нас до прекрасного і піднесеного, вона робить навколишній світ цікавіше і яскравіше. Відвідайте цей дивовижний концерт духової музики, у виконанні справжніх майстрів - музикантів МАСО «Слобожанський»!

Початок о 19:00.
ЗВУК ЖИВИЙ.
Більше інформації: МАСО "Слобожанський"