Фестиваль домашніх фруктів "Сад Каразіна"

Субота, 29 Вересень, 2018 -
10:00 до 19:00

Фестиваль домашніх фруктів

1.1 Фестиваль «Сад Каразіна» - це презентація та продаж продуктів, вирощених або виготовлених протягом сезону на основі фруктів та ягід, які вирощуються по території Краснокутщини, як популярного виду діяльності, ще за часів перших поселень з середини 17 ст. 
1.2 Засновником фестивалю є громадська організація «Краснокутськ тревел», за підтримки Краснокутської селищної ради, Краснокутської дослідної станції садівництва, Краснокутського аграрного ліцею.
1.3 Мета фестивалю – допомога в утримані та розвиток благоустрію на території пам’ятки садового-паркового мистецтва «Краснокутський дендропарк». Збір благодійних внесків для облаштування тротуару по центральній «ялинковій» алеї.
1.4 Дата проведення 29 вересня 2018 року з 10:00 до 18:00 год. В смт. Краснокутськ (с. Основинці) на майдані перед центральним входом до памятки садово-паркового мистецтва «Краснокутський дендропарк».
1.5 Захід розрахований на широке коло відвідувачів, як для дорослих, так і для дітей різного віку.

2. Умови та порядок проведення фестивалю

2.1 Учасниками фестивалю можуть бути всі ті хто себе вважає садівником, як приватні особи так і юридичні організації. Для участі необхідно зареєструватися до 28 вересня 2018 року через онлайн-форму https://goo.gl/forms/cD8c1EWxo3Y6A3yE2 або за тел.: +380630575600
2.2 Рекомендації для учасників благодійного ярмарку : 
- Презентувати та продавати свою продукцію
- Облаштувати місце для торгівлі. Місце надається розміром 3 х 5 м. 
- Подати в письмовому вигляді стислу історію виникнення та опис самого садового господарства.
- Зробити рекомендований благодійний внесок розміром 10% від обсягу продажу (десятина), для облаштування центральної «ялинкової» алеї на території пам’ятки садово-паркового мистецтва «Краснокутський дендропарк».
2.3 Окрім ярмарку, захід буде представлений іншими локаціями, такими як: аграрна фотозона, екскурсійний маршрут парком, проведення круглого столу для обговорень перспектив, артлендом, фудкорти, вечірній концерт. Відповідно, запрошуються партнери до співпраці за відповідною тематикою.

3. Фінансові умови

3.1 Захід є благодійним, тому вхід до нього є безкоштовний і безкоштовна участь для учасників.
3.2 Вхід до території парку є платним, згідно прайсу та рішення сесії Краснокутської селищної ради.
3.3 Проводиться збір благодійних внесків для облаштування центральної «ялинкової» алеї на території пам’ятки садово-паркового мистецтва «Краснокутський дендропарк».

Телефон для довідок:
+380630575600

ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ